Главная Термины Га-Гя (гудвилл ...) Горизонтальний метод навантаження та розвантаження («RO-RO» - roll-on-roll-off)

Разместить рекламу на сайте

Горизонтальний метод навантаження та розвантаження («RO-RO» - roll-on-roll-off)

14.04.2011 08:15

Горизонтальний метод навантаження та розвантаження («RO-RO» - roll-on-roll-off) 

1) навантаження чи розвантаження автотранспортних засобів або ІТО з вагона на судно або з судна на їхніх власних колесах або колесах, якими вони оснащуються для цієї мети. У випадку «рухомого шляху» самі автотранспортні засоби в'їжджають на залізничну платформу чи з'їжджають з неї.

Джерело: Дмитриченко М.Ф., Левковець П.Р., Ткаченко A.M., Ігнатенко О.С, Зайончик Л.Г., Статник І.М. Транспортні технології в системах логістики. Підручник. - Київ: ІНФОРМАВТОДОР, 2007. — С. 60 (676 с.)


2) Горизонтальний метод навантаження та розвантаження (“RО-RО” - rоll-оn-roll-оff) - навантаження чи розвантаження автотранспортних засобів або ІТО з вагона на судно, або з судна на їхніх власних колесах або колесах, якими вони оснащуються для цієї мети. У випадку “рухомого шляху” самі автотранспортні засоби в’їжджають на залізничну платформу чи з’їжджають з неї.

Джерело: Яцківський Л.Ю., Зеркалов Д.В. Загальний курс транспорту. Книга 2.  Навчальний посібник. - К., Арістей, 2007. – С. 488 (504 с.)
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

Обновлено 25.10.2011 20:59
 

Терминология в логистике и на транспорте Copyright © 2010 - 2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

DMOZ Проверка тиц pr Rambler's Top100